Спокій. Це була лише пауза

Другий сезон цього текстового серіалу, як і водиться, зробив таку собі паузу на рівно 7 місяців і тепер повертається в ефір. Тим часом невеличке ревʼю того, що відбулось за ці сім місяців з тих пір, як я відрапортував про початок кризи і все зникло з ваших екранів. Так фантазується, що ніби це був останній СОС, але на щастя – ні, не воно.

Ну от, з того можна сказати, жахливого старту кризи цього року, ми вийшли, на щастя, досить впевненно. Але забігаючи наперед скажу, що тим все не завершилось і вся історія ще триває, але вже досить контрольовано.

Події цього року я розділю на кілька випусків, оскільки вони цікаві і з точки зору пригод, і з точки зору економіки, а саме головне – менеджменту

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

More posts

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x